Dokumenty na stiahnutie
LEAN - AGILE - CHANGE

Miro Team Kick-Off Príklad

Príklad Online Whiteboard Miro facilitácia veľkej skupiny, Agilná transformácia, Kick-Off tímu

Agile Coach

Agilná transformácia tímov a organizácie je komplexná vec. Využiť pomoc Agilného kouča zmenu urýchľuje a prináša externý know-how. Prečítajte si čo taký Agile Coach robí a ako pomáha organizácii prejsť zmenami.

Agile Transformation

Podpora agilnej transformácie, vedenie programu zmeny, podpora počas transformácie. Kde ste v procese zmeny a čo potrebujete.

Diagnostika Agility

Chcete vedieť ako na tom ste? Diagnostika agility slúži na zistenie súčasného stavu a zistenie príležitostí na zlepšenie a zmenu. Princípy, ľudia a myslenie, vedenie, nástroje.

Agile a Scrum základy

Školenie Agile Scrum základy prevedie váš tím cez základné princípy agilného riadenia tímu a prakticky ich naučí používať agilné nástroje fungovania.

Kanban

Kanban je praktická a užitočná metóda ako riadiť tok práce a úloh. Má široké využitie a zlepšuje tok práce. Školenie Kanban pre začiatočníkov.

OKR - Objectives and key results

OKRs používajú tisícky spoločností na stanovenie cieľov a ich riadenie. OKR je rámec, ktorý mení akým spôsobom sa ciele stanovujú v organizácii.

PMO a Portfólio projektov

Strácate sa v množstve projektov, chcete riadenie portfólia projektov pozdvihnúť na inú úroveň. Potrebujete zjednotiť metodiku riadenia projektov a vytvoriť PMO? Workshop ako na to.

Lean workshop

Intenzívny workshop na identifikáciu nových príležitostí na zníženie nákladov a zlepšenie kvality. Trápia vás vysoké zásoby, dlhé dodacie lehoty, nespokojní zákazníci a frustrovaní zamestnanci? Lean workshop adresuje tieto problémy.

9 Princípov pri štandardizácii

9 praktických princípov ako zaviesť a spísať pracovné postupy a štandardy. štandardizácia je nevyhnutnou podmienkou schopnosti dodávať opakovane hodnotu a kvalitu. V dokumente sú základné rady ako na nich.

Gemba Walk

Gemba walk je užitočný nástroj na lepšie spoznanie procesu a jeho zlepšenie. Prečítajte si ako vám môže pomôcť a ako správne na to.

Case Clinic - Prípadová štúdia

Case Clinic je forma skupinového koučingu, alebo aj tzv. peer coachingu, ktorý sa používa v rámci aplikácie Theory U.  Vlastník prípadu prezentuje svoju výzvu, otázku a ostatní v role pomáhajúceho zdieľajú, čo počuli, vnímali.


Na svojom blogu píšem o biznis témach zo svojho života ako konzultant a školiteľ. Ak vás zaujímajú nové články a dokumenty na stiahnutie z oblasti LEAN, AGILE a Riadenia zmien, tak sa zapíšte na odber Newslettera a ja vám občas pošlem, čo nového pribudlo.


Diana